Георгина блесна на црвениот тепих во Венеција (ФОТО)

Вереничката на еден од најдобрите фудбалери во светот, Кристијано Роналдо, Георгина Родригез блесна на црвениот тепих на најстариот филмски фестивал во светот во Венеција. Георгина на фестивалот отиде без придружба на својот вереник бидејќи Роналдо е на подготовки со репрезентацијата на Португалија пред дуелот со Хрватска во Лигата на нации.

Се вчитува...