Георгина ги остави сите без здив во Мадрид (ФОТО)

Девојката на еден од најдобрите фудбалери на денешницата Кристијано Роналдо, Георгина Родригез повторно ги остави сите без здив.

Атрактивната Георгина во последно време не се срами да покаже какво тело има, а на доделувањето на наградите „Сесдерма“ во Мадрид ги остави сите без здив.

 

Се вчитува...