Георгина го позајми автомобилот на Роналдо, и предизвика „драма“ (ФОТО)

Георгина Родригез седна на совозачкото место на скапоцениот Бугати, кој припаѓа на нејзиниот партнер Кристијано Роналдо, па одлучи фотографијата да ја сподели на Инстаграм.

Георгина преку фотографијата сакаше и да ги потсети фановите на европската шампионска титула со Португалија, на нејзината љубов Роналдо. Па сето тоа го испрати со фотографијата на Бугати, вредно 1,7 милиони фунти. На крајот собра и милиони лајкови. По обичај…

 

View this post on Instagram

 

Actúa normal que viene @cristiano 💃🏻❤️ @prettylittlething 👗 #happysunday #love

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Овој автомобил е само еден од десетината скапоцени лимузини во авто-паркот на Кристијано Роналдо.

Се вчитува...