Георгина го запали интернетот – Бесплатно тверкање за фановите (ВИДЕО)

Вереницата на еден од најдобрите фудбалери во светот Кристијано Роналдо, Георгина Родригез го запали интернетот со видео на кое „тверка“ покрај базенот во фамилијарниот дом. Додека нејзиниот вереник се подготвува за дерби дуелот против Аталанта, Георгина повторно ги збудале фановите.

 

 

View this post on Instagram

 

@ivana_rh @julia_mmsalmean @ivvgar @sofia.mff @georginagio

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Се вчитува...