Георгина покажа нов талент – „Секси танц“ со кој ги збудале фановите (ВИДЕО)

Вереницата на еден од најдобрите фудбалери на денешницата, Кристијано Роналдо, Георгина Родригез се реши да запише курс по танцување. „Сексапилната“ Георгина покажа дека има талент за танцување, а видеата кои ги сподели на инстаграм ги збудалеа нејзините фанови.

Се вчитува...