Георгина повторно во акција – Бујното деколте ќе ве остави без зборови (ВИДЕО)

Кристијано Роналдо и Георгина Родригез одлучија да ја дочекаат 2021 година со своето семејство во Торино, Италија. Сопругата на Роналдо се потрудила да го украси нивниот дом по повод новогодишната ноќ, а се пофали и со објавените фотографии на Инстаграм.

Но, по една ноќ на славење и релаксација, убавата Ѓорѓина се врати во нејзините дневни рутини, а пред се на тренинзите.

Таа објави ново видео од теретана, но во центарот на вниманието беше нејзиното бујно деколте, што повторно го остави без зборови машкиот дел од публиката.

Се вчитува...