Георгина повторно во прв план – Главна улога во кампања за долна облека (ВИДЕО)

Кристијано Роналдо е во завршни подготовки за новата сезона, во која со италијанскиот Јувентус ќе се обиде да го освои трофејот во Лигата на шампионите. Додека, тој е во тренажен процес неговата девојка, Георгина продолжува со снимањето на кампањи за долна облека.

Таа беше главен модел на фирмата „Јамамај“ која се занимава со производство на долна облека.

 

 

View this post on Instagram

 

NEW CAMPAIGN 💘 Let’s dance with @yamamayofficial 💃🏻‼️ Happy Week! ❤️❤️❤️❤️❤️ #everybody

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Се вчитува...