Георгина повторно заведува на Инстаграм (ФОТО)

Девојката на еден од најдобрите фудбалери на денешницата Кристијано Роналдо, Георгина Родригез повторно го привлече вниманието на социјалните мрежи. Двете нови фотографии на инстаграм собраа 1.2 милиони лајкови.

Роналдо го очекуваат квалификациски натпревари за пласман на Европското првенство во 2020 година, а кога Португалецот игра најчесто сме навикнати на трибините да ја гледаме и атрактивната Георгина.

 

 

View this post on Instagram

 

💙 @prettylittlething 💙

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

 

View this post on Instagram

 

👗 @prettylittlething 💥

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Се вчитува...