Георгина предизвика хаос на социјалните мрежи (ФОТО)

Вереничката на еден од најдобрите фудбалери на денешницата, Кристијано Роналдо, Георгина Родригез предизвика вистински хаос на социјалните мрежи. Како и секогаш таа одлучи да ги „почести“ фановите со провокативна фотографија која предизвика воодушевување. На неа вереничката на асот на Јувентус е во „долна облека“, а на фановите им порача „Среќата во животот зависи од твоите мисли“.

 

View this post on Instagram

 

La felicidad de tu vida depende de la calidad de tus pensamientos 💭✨ @prettylittlething

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Се вчитува...