Георгина се релаксира на јахта, со порака до Роналдо (ФОТО)

Кристијано Роналдо конечно погоди по паузата од коронавирусот, а Јувентус триумфираше против Болоња со 0-2. Португалецот се подготвува за следниот меч во Серија А, против Лече во друштво на неговата вереничка Георгина на приватна „јахта“. Еден од најпознатите парови во светот се опушта, а повторно во прв план беше сексапилната Георгина која со својот изглед го привлече вниманието на фановите.

Таа под сликата на инстаграм напиша „Единствена работа која ја сакам повеќе од тебе, сме ние“.

 

View this post on Instagram

 

Lo único que me gusta más que tú, somos nosotros. ⚓💙 #unanochesincafe #love #goodmorning

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Се вчитува...