Георгина со две фотографии „објасни“ деке е бремена и верена…!? (ФОТО)

Девојката на Кристијано Роналдо со две објавени фотографии на својот Инстаграм профил ги загреа „озборувањата“ дека е бремена и верена.

Според „стручните аналитичари“ фотографиите на кои очигледно го покажува прстенот во крупен план, но и поставената рака со која покажува на својот стомак, „јасно посочувале“ дека Роналдо веќе ја побарал Георгина за своја сопруга.

Роналдо и Георгина веќе имаат едно заедничко дете. Португалецот има уште три деца од сурогат мајки – Кристијано Роналдо јуниор, Ева Марија Дос Сантош и Матео Роналдо.

Се вчитува...