Георгина во елемент: Секси-фризерка на Роналдо (фото)

Георгина Родригез повторно ги „запали“ социјалните мрежи со селфи-фотографија, овојпат заедно со Кристијано Роналдо. Убавицата повторно е во секси-издание, овојпат во улога на фризерка на фудбалската суперѕвезда, откако Роналдо реши со променет имиџ да се појави во тренинг-центарот на Јувентус по завршувањето на задолжителниот карантин.

Плетенките во неговата коса се беспрекорно направени, но на фотографијата речиси и да се незабележливи, крај сексипилината Георгина.

„Уживам да се грижам за своите сакани. Овој модел беше многу мирен“, порача Георгина крај фотографијата.

Се вчитува...