Ѓоковиќ пред Јелена беше во врска со убавица која сега заработува и до 30 илјади евра (ФОТО)

Пред да ја запознае Јелена Ристиќ, Новак Ѓоковиќ беше во врска со Лидија Поповиќ. Заедно беа само два месеци, а Поповиќ во меѓувреме стана Ди-џеј, а нејзиниот хонорар за една вечер знае да стигне и до 30 илјади евра. Светската јавност ја познава по уметничкото име Лејди Ли, а на инстаграм ја следат стотици илјади фанови.

„Новак во нашата врска беше внимателен и насмеан. Сега носи голем товар на грбот како славен маж во светот на спортот. Не, не беше „папучар“. Беше друштвен и џентлеменски настроен дечко“, изјави Поповиќ. 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LADY LEE (@ladyleeofficial)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LADY LEE (@ladyleeofficial)

Се вчитува...