Хамес Родригез „заглави“ со порно-ѕвезда: „Се надевам дека ти беше добро…“

Хамес Родригез е можеби отпишан од Реал Мадрид, но затоа кај жените и тоа како се уште е на висока цена. Колумбиецот веќе две години е слободен откако се разведе од Даниела Оспина. Па, од тој момент е поврзуван со голем број атрактивни девојки.

Но, честитката која стигна до него за роденден предизвика лавина коментари во јавноста. До Хамес стигна интересна честитка од порно-ѕвездата Кендра Луст, со која и претходно се поврзуваше.

„Среќен роденден. Се надевам дека ти беше добро“ – му напиша Кендра на Родригез, а потоа следеа бројни коментари.

 

Се вчитува...