И Меси не е така смотан: Ја зграпчи Антонела за задникот среде дискотека (ВИДЕО)

Лионел Меси имаше бурно лето со своето семејство на Ибица, а се чини дека знае и добро да се забавува, иако на остава впечаток на голем шоумен. На интернет се појави видео како Аргентинецот ја зграпчи сопругата Антонела за задникот среде дискотека. Секако, Меси секогаш предизвикува огромно внимание, па дури и со ваквите потези…

Се вчитува...