Ибра турбофолкерот (ВИДЕО)

Ѕвездата на ЛА Галакси, Златан Ибрахимовиќ, е „шеф“ во американскиот клуб, и тоа не само на теренот, туку и надвор од него.

Златан е и ди-џеј кога станува збор за музиката што се слуша во соблекувалната, за што доказ е и денешното видео од турбофолк нумера што се слуша по еден од тренинзите на тимот од Лос Анџелес.

 

Се вчитува...