Икарди веќе ја заборави Ванда, сега за девојка си најде турска актерка (ФОТО)

Контроверзниот Мауро Икарди очигледно ја заборави Ванда Нара, па веднаш си пронашол нова девојка, а тоа е турската актерка Деврим Озкан.

Оваа 24-годишна девојка е една од најдобрите турски актерки, а наводно со Икарди се гледаат веќе некое време, иако официјална потврда од некоја страна засега нема.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @devrimozkan

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @devrimozkan

Се вчитува...