Интернетот полуде: Жежок танц на Марадона после победа (ВИДЕО)

Легендарниот Диего Марадона и понатаму го воодушевува светот. Во минатото со игрите на фудбалскиот терен, а сега со танц во соблекувалната после победа. Ова мора да го погледнете…

Се вчитува...