Италијанската убавица што го „откачи“ Роналдо си фати голман од Серија Д (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Популарната Сара Кроче предизвика бура во италијанските медиуми потврдувајќи ја врската со Џанмарко Фиори, голман на екипа од Серија Д. Иако за врската се шпекулираше, Сара со објава на социјалните мрежи потврди дека конечно нашла љубов. Преубавата моделка која беше актуелна откако пред извесно време раскажа дека го одбила Кристијано Роналдо беше поврзувана и со други славни личности од Италија.

 

Се вчитува...