„Јутро је“! – Нада Топчагиќ ги обедини Новак и Златан (ВИДЕО)

„Јутро је“ стана омилена песна на Златан Ибрахимовиќ, а средбата со Новак Ѓоковиќ во Торино беше причина познатиот хит повторно да се пее.

Ибра директно од Севиља, каде Шведска играше во последното коло со Шпанија, пристигна во Торино за да го следи завршниот турнир во сезоната, каде што учествува и Новак.

Секако, не ја пропуштија можноста да направат уште едно интересно видео, па заеднички се расположија со музиката на Нада.

 

 

 

Се вчитува...