Како најлесно да освоиш SONY PS4!?… Играј на Моцарт Бет!

Обложувалниците Mozzart Bet нудат одлична можност да освоиш фантастичен подарок – најпопуларната гејминг платформа во светот, Sony Playstation 4! Како да учествуваш? Правилата се едноставни. Посети ја официјалната Facebook страница на Mozzart Bet Makedonija и следи ги чекорите на  објавата.

Сe што е потребно е да креираш и активираш MOZZARTBET кориснички налог на www.mozzartbet.mk, да ја заследиш Mozzart Bet Makedonija Facebook страницата, во коментар на објавата да го напишеш твоето корисничко име од MOZZARTBET налогот и да го тагнеш пријателот со кого заедно ќе играте. Добитникот ќе биде избран по случаен избор, а предвид ќе бидат земени коментарите објавени најдоцна до 22:00 часот во недела (05.07.2020).

Побрзај и учествувај во играта, бидејќи преостанаа уште само 4 (четири) дена до крајот.

Донеси одлука и кликни на овој линк.

Дополнително, Mozzart на своите Facebook и Instagram профили секоја недела доделува некоја од најпопуларните PS4 игри, следете ги и бидете во тек.

Се вчитува...