Кандрева демонстрира супер-вежби за време на изолација…, ама кој може (ВИДЕО)

Фудбалерот на Интер, Антонио Кандрева е еден од оние кои деновиве се наоѓаат во домашна изолација поради коронавирусот.

Формата Кандрева ја одржува со корисни вежби, со помош на сопругата Алегра… Како што вели Кандрева овие вежби се и тоа како корисни во време додека се седи главно дома. Ама, кој може…

 

View this post on Instagram

 

Couple Workout !!!🤪💪🏽 @allegra.luna #trainingmotivation #addominali #iorestoacasa

A post shared by Antonio Candreva (@antoniocandreva) on

Се вчитува...