Конор повторно со своите глупости: Објави снимка додека девојка орално го задоволува!

Еден од најдобрите ММА борци на сите времиња и дефинитивно најконтроверзниот, Конор Мекгрегор повторно ја разбранува светската јавност. Ирецот повторно ги надмина сите правила на коректност откако на својот инстаграм профил објави видео како е орално задоволен од една девојка.

На видеото не се забележува лицето на девојката, но коментарите на фановите се негативни.

 

 

Се вчитува...