Конте наредува – Секс на „нероаѕурите“ само во една поза

Искусниот италијански стратег Антонио Конте уште еднаш покажа дека е еден од најголемите шоумени во фудбалската јавност. Тој сезонава го презема Интер и од кој едвај успеваше да обезбеди пласман во Лигата на шампионите, направи тим кој се бори за титулата во Серија А.

Сепак, Конте е познат дека има свој посебен режим во односот со фудбалерите. Новата бизарна ситуација во која се поврзува името на Конте е таа дека тој на своите фудбалери им наредил да имаат секс само во една поза, пренесуваат италијанските медиуми.

Се вчитува...