Лампард опуштено: Главата таму каде што (не) треба… (ФОТО)

Легендата на Челси и негов актуелен менаџер, Френк Лампард ја изненади англиската јавност со фотографиите кои испливаа на површина од неговиот одмор пред новата сезона.

Лампард и неговата сопруга одлучија добро да се опуштат на својата јахта, но очигледно и беа преопуштени кога дозволиле папараци да украдат малку од нивните интимни моменти.

Како и да е, единствен факт е дека Лампар ужива во друштво на својата сопруга. А и таа во друштвото на легендата на Челси.

Се вчитува...