„Лејди Дончиќ“ во секси-издание (ФОТО)

Лука Дончиќ имаше зад себе пренапорна сезона во НБА-лигата, а по заминувањето од „балонот“ и враќањето во Европа реши да замине на одмор – на грчкиот остров Миконос.

Сосема очекувано, Лука со себе ја зеде и својата поубава половина, девојката Анамарија Голтес, која веднаш го привлече вниманието на „папараците“ во секси-издание облечена во црн костим за капење.

Се вчитува...