Левандовски ја знае тајната за крај на проблемите на секој татко (ВИДЕО)

Еден од најдобрите напаѓачи на денешницата Роберт Левандовски има одличен старт на својата премиерна сезона во Барселона. Тој досега дури 11 пати се запиша во листата на стрелците за Каталонците на само осум одиграни натпревари.

Покрај тоа што е одличен во шеснаесетникот, Полјакот добро се снаоѓа и во родителските води. Имено тој откри тајна за крај на проблемите на секој родител. Потребна е само една правосмукалка.

 

Се вчитува...