ЛУДО ВИДЕО на Пепе Реина: Пронајдете го натрапникот

Легендарниот шпански голман Пепе Реина се пошегува на сопствена сметка. Тој стави три јајца меѓу кои ја намести својата глава. Пронајдете го натрапникот гласеше видеото на голманот кој во моментов е на позајмица во Астон Вила.

 

Се вчитува...