Малку кој има така „жестока“ навивачка како Јунајтед (ФОТО)

Огромна е базата навивачи ширум светот на Манчестер јунајтед. Дел од неа е и Катрина Марија, родена на Фарските острови но страствена навивачка на „црвените ѓаволи“.

Заводливата убавица не престанува да ги дели фотографиите како поддршка на омилениот тим, иако како што вели, се уште немала можност во живо да го следи Јунајтед, што е нејзина најголема желба.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Katrina Maria (@katrina.maria)

Факт е дека никој во Манчестер јунајтед не би имал ништо против нејзиното доаѓање на „Олд трафорд“.

Се вчитува...