Мама-миа: Никој не знае да ужива во летото како Дилета! (ФОТО)

Една од најубавите спортски новинарки во светот, Дилета Леота повторно ги украде воздишките на фудбалските фанови ширум светот.

Периодот во кој калчолигашите се на одмор, го користи и преубавата Италијанка за да ги наполни батериите за новата сезона.

Дефинитивно Дилета и тоа како знае да ужива, но знае и да ја разбуди фантазијата на фановите ширум светот.

 

Се вчитува...