Марадона го покажа задникот (ВИДЕО)

Легендарниот аргентински ас Диего Марадона отсекогаш си имал контроверзна нишка, но како што старее се повеќе будалее. Во расположена атмосфера во домот во друштво на партнерката тој танцуваше, но и го покажа задникот. Видеото го урна интернетот…

Се вчитува...