Мојот дом е моја канцеларија – Ванда во секси „морнарска маица“ работи од дома (ФОТО)

Сопругата и менаџер на фудбалерот на аргентинскиот фудбалер Мауро Икарид, Ванда Нара сподели секси фотографија на во „морнарска маица“, на која напиша дека во периодот од пандемијата од коронавирусот, нејзиниот дом е нејзина канцеларија. Сепак, според коментарите на фановите, во прв план повторно беше нејзиниот изглед, а не домот кој поради карантинот е пренаменет во канцеларија.

 

 

View this post on Instagram

 

My home my office ?? #work

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

Се вчитува...