Мурињо ги изненади сите со новата фризура (ФОТО)

Португалскиот стратег Жозе Мурињо драстично го промени својот имиџ. Откако го презема Тотенхем, медиумите повторно од ден во ден пишуваат за него, а насловните страни сега ги привлече со новата фризура. Имено, менаџерот на лондонскиот клуб одлучи да се ишиша на „нула“, а фотографијата од неговиот нов имиџ на социјалните мрежи стана вистински хит.

 

 

Се вчитува...