На девојката на Дибала и здодеа карантинот (ВИДЕО)

Девојката на „ѕвездата“ на Јувентус, Пауло Дибала, Ориана Сабатини конечно доби шанса да излезе од карантин, откако заедно со своето момче повеќе од еден месец беа во самоизолација поради тоа што беа заразени од коронавирус.

Таа се уште е во карантин во домот во Торино, но се гледа дека ужива во сонцето и убавото време кое го носи месец мај во Италија.

 

 

View this post on Instagram

 

si miras bien de cerca podes ver unas marcas que se llaman estrias en mis piernas, las queremos

A post shared by の 尺 ノ ム 刀 ム (@orianasabatini) on

Се вчитува...