Нарцисот Роналдо… Се фотографираше со сопствена слика (ФОТО)

Кристијано Роналдо често е обвинуван за нарцис и егоистичен за што и постојат бројни „докази“. Португалецот не крие дека се обожува самиот себе. Често се фали дека е најзгоден спортист во светот и често сака да го покаже своето тело. Новата фотографија ги потврдува сите разговори за португалскиот ас. Имено неговиот син Роналдо Џуниор сподели фотографија на која Роналдо сениор позира со слика од себе. Веднаш доби различни коментари на социјалните мрежи. Едни го напаѓаа дека е самобендисан, додека други застанаа во негова одбрана.

 

 

View this post on Instagram

 

The Greatest Of All Time 🐐

A post shared by Cristiano Ronaldo Junior 🇵🇹 (@cr.jrr) on

Се вчитува...