Недовиќ го прослави раѓањето на ќерката како ниту еден друг татко (ВИДЕО)

Познатиот српски кошаркар Немања Недовиќ и неговата сопруга Мина вчера станаа родители.

Мина и Немања добија ќерка на која и дадоа име Талија. По тој повод следеше големо славје, а сите погледи беа вперени во кошаркарот на Црвена звезда, кој заедно со пријателите се забавуваше во ресторан.

Како и обично, гостите му ја искинаа кошулата на Немања, а гордиот татко не го криеше одличното расположение, туку цело време играше и пееше.

Дел од атмосферата можете да го погледнете на следниот линк.

Се вчитува...