Недвед во нов скандал: Мртов пијан не знае што прави по улиците на Торино (ВИДЕО)

Легендата на италијанскиот великан Јувентус, Павел Недвед пред неколку дена направи голем скандал, откако танцуваше со три полуголи девојки и ги фаќаше за гради, а сега е снимен мртов пијан.

Видеото од забавата со девојките предизвика бура кај навивачите на Јувентус, кои побараа отказ за легендата на клубот, а новото видео само дополнително ги разгоре страстите

На снимката може да се забележи како Недвед буквално не знае што прави по улиците на Торино.

 

Се вчитува...