Неверојатната Дилета Леота ја „уништи“ конкуренцијата (ФОТО+ВИДЕО)

Италијанската новинарка Дилета Леота едноставно ја уништи конкуренцијата на годинашното издание на „Сан Ремо“. Атрактивната водителка заблеска на фестивалот, појавувајќи се во неколку интересни комбинации поради кои доби големи овации.

Се вчитува...