Неверојатни сцени во Италија: Додека девојки се бакнуваат, Репеша кон своите кошаркари со сочни пцовки (ВИДЕО)

Од Италија ни доаѓаат неверојатни сцени од куп натпреварот меѓу Бреша и Пезаро.

Имено, камерата снимила две девојки како се бакнуваат, а во заднина на видеото одел гласот на Јасмин Репеша која држи бурен тајм-ау.

„Во пи**ата на мајка ви“, се слуша како хрватскиот стручњак ги критикува играчите дека не ги исполнуваат барањата на теренот.

 

 

Се вчитува...