Нов производ на пазарот: „Тоблероне Елиф Елмас“ (ФОТО)

Фудбалската репрезентација на Македонија вечерва од 18 часот на арената „Тодор Проески“ во Скопје ќе ја пречека Финска во контролен натпревар.

Пред мечот еден од најдобрите македонски фудбалери, Елиф Елмас се пофали со нов производ на пазарот. Се работи за „Тоблероне Елиф Елмас“.

Се вчитува...