Нова доза карантин коментирање – Како да ги миете рацете во време на пандемија (ВИДЕО)

Спортскиот новинар кој стана познат со коментирање на жена му додека вари какао во карантин, сега со нов свој перформанс.

Тој го коментираше миењето на раце на неговата сопруга, како дел од кампањата за правилно однесување во времето на пандемијата од коронавирусот.

 

Се вчитува...