Огромна трансформација на Ванда Нара: Промената е за храбрите, само кукавиците ништо не менуваат

Сопругата на фудбалерот на Интер, Мауро Икарди, контроверзната Ванда Нара си ги изненади фановите и фудбалскиот свет со огромна трансформација.

Ванда долги години беше препознавана како „фаталната плавуша“ без влакна на јазикот што, се чини, најмногу го чинеше Икарди кој поради нејзините јавни настапи ја загуби капитенската лента во Интер, а наскоро би можел и да го напушти клубот.

И, додека се чека трансфер, Ванда се одлучи на промени. Од „фатална плавуша“ сега се одлучи да „потемне“. Со нов имиџ испрати и нова порака…

„Промените се за храбрите. Само кукавиците никогаш ништо не менуваат“.

 

View this post on Instagram

 

Avanti Morocha

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

Се вчитува...