„Попрво би патувала, отколку да имам се*с во тројка кој трае пет минути“

Популарната голферка и инстаграм ѕвезда Пејџ повторно се најде во центарот на вниманието на јавноста. Во најновото издание на нејзиниот подкаст одговараше на прашања на фановите, а еден нејзин одговор го привлече вниманието на целиот свет.

„Што би одбрале попрво? Секс во тројка кој ќе трае пет минути или патување од три дена со пријателите каде може да правите што сакате? Јас би го одбрала второто како и поголемиот број од луѓето“, изјави Пејџ. 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Paige Spiranac (@_paige.renee)

Се вчитува...