Поранешна светска шампионка се соблече за „Плејбој“ (ФОТО+ВИДЕО)

Сексапилната поранешна чешка бијатлонка Габриела Кукалова се соблече за чешкото издание на „Плејбој“. Кукалова е поранешна освојувачка на три медали од Зимските олимписки игри, како и шест од Светските првенства, а во сезоната 2015/2016 беше освојувачка на Кристалниот глобус во Светскиот куп.

 

 

 

 

Се вчитува...