Поранешната на Џемаили го провоцира фудбалерот – Не сакам супа која што треба да се подгрева неколку пати (ФОТО)

Поранешната сопруга на фудбалерот на Болоња, Блерим Џемаили, Ерјона Сулејмани ја откри причината за разводот со популарниот фудбалер. Таа е доста активна на социјалните мрежи каде провоцира со фотографии. Еден од нејзините фанови ја праша дали причина за разводот со фудбалерот е прељуба, таа одговори дека „Едноставно не сака супа која треба да се подгрева неколку пати“.

 

 

View this post on Instagram

 

? #erjonasulejmani #shooting #gq #gqitalia

A post shared by Erjona Sulejmani (@erjona_sulejmani) on

 

View this post on Instagram

 

? #erjonasulejmani

A post shared by Erjona Sulejmani (@erjona_sulejmani) on

 

View this post on Instagram

 

? #nofilterneeded #erjonasulejmani

A post shared by Erjona Sulejmani (@erjona_sulejmani) on

 

View this post on Instagram

 

#shootingday #erjona #erjonasulejmani

A post shared by Erjona Sulejmani (@erjona_sulejmani) on

Се вчитува...