Порно-актерка била со три ѕвезди на „црвените ѓаволи“: Многу се скржави! (ФОТО)

Убавицата Шона Ривер од Унгарија, која работи како порно-актерка, се одлучи да проговори за искуството што го имала со познати фудбалери од тимот на Манчестер Јунајтед. Актерката откри дека спиела со тројца фудбалери на „црвените ѓаволи“, а по ноќта помината со нив таа заклучи дека ѕвездите иако се милионери биле ептен скржави.

На еден од нив не му се допаднало што морал да и плати на девојката, па и наплатил 200 евра за пијалоци и пица.

„Очекуваат да бидеш со нив затоа што се познати, но не сакаат врска. Сакаат да им бидеш девојка по потреба, а тоа што се богати не значи дека даваат пари, туку напротив, тие се скржави“, вели таа.

Шона не ги откри имињата на фудбалерите, но еден од тројцата играчи на „ѓаволите“ бил многу скржав.

„Го прашав за дополнителните 200 евра, а тој ми се извини и ми кажа дека тие пари биле потрошени за пијалоци и пица“, кажа Ривер.

 

Се вчитува...