Порно актерка го прослави успехот на Салернитана (ФОТО)

Изминатиот викенд во Итлија го одбележа екипата на Салернитана која по 23 години повторно се избори да биде дел од првата фудбалска лига. Пласманот на клубот беше прославен на улиците на Салерно, а една од фотографиите која го забиколи светот беше онаа на Прискило Салерно, 40-годишната порно актерка.

Атрактивната Салерно објави и фотографија на социјалната мрежа Инстаграм на која го поддржа клубот и најави шампионско славје и следната сезона.

„Во добро и во зло, вашата кума е секогаш тука. Моето срце забрзано чука за пласманот во Серија А. Следната година ќе бидеме прваци“, стои во објавата.

Се вчитува...