Порно глумица на Австралија опен – Контроверзниот тенисер во карантин ја поведе убавата Ванеса (ФОТО)

Контроверзниот австралиски тенисер Бернард Томик успешно ги помина квалификациите на Австралија опен. Тој во моментов е во задолжителен карантин во Мелбурн, а тоа што го разликува од сите други тенисери е што со себе поведе девојка која е ѕвезда на сајтовите за возрасни.

Нивните фотографии споделени на инстаграм привлекоа големо внимание. Сексапилната Ванеса Сијера е ѕвезда на австралиските реални шоуа, а претходните месеци е популарна и на сајтот „Онли фанс“ каде наплатува за фотографии и видеа.

Се вчитува...