Повеќе од 1.400 игри во „Златна Копачка“ за претстојното Европско првенство!

Пред нас е 17-тото издание на Европското првенство во фудбал, кое од 14 јуни до 14 јули ќе се одржува во Германија, а тоа значи само едно нешто – 1.400 начини како да стигнеш до добивки! Цели 30 дена ќе ги гледаме најдобрите 24 репрезентации од Стариот Континент, ќе уживаме во мајсториите на најзвучните имиња во фудбалот, а сето тоа може да се претвори во потенцијална заработка, зошто да не?

Секој фудбалски познаник и уживател на спортското обложување ќе може да го покаже своето знаење преку 1.400-те игри кои ги нуди Златна копачка специјално за Европското првенство. Покрај стандардните типови за 1, 2 или Х, има уште над 1.000 игри кои може да ти донесат дополнителна среќа при навивањето за твојата омилена репрезентација, а обложувањето за нив трае до пред почетокот на првенството. Типувај кој ќе биде најдобар стрелец, најдобар асистент и голман, како и кој ќе го постигне најубавиот погодок на шампионатот, а дополнително, има уште многу други игри кои ги нема во ниту една друга обложувалница.

Кои? Посебно се издвојуваат дуелите помеѓу репрезентации во број на постигнати голови или освоени поени во група, а доколку се сметаш за „специјалист“ за одредена репрезентација, тогаш можеш да типуваш до каде ќе стигне одреден учесник на Европското првенство, колку голови ќе постигнат во група (плус или минус), колку поени ќе освојат во група, кој ќе биде најдобар стрелец и уште мнооооогу други игри.

За да не читаш уште долго, кликни на линкот „betting.zlatnakopacka.mk“ и дознај ги сите игри.

Не чекај до последен момент – пиши тикет уште од сега и фали се за текот на Европското или на крајот каков мајстор си!

Се вчитува...