Прекрасната Камила се соблече во црвено за празнично расположение (ФОТО)

Италијанката Камила Џорџи го искористи одморот од тенисот за фотосесија во боите на Божиќ која ја сподели со своите симпатизери на социјалните мрежи.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ? Camila Giorgi ? (@camila_giorgi_official)

Се вчитува...